Reštaurácie, denné menu, jedálne lístky, rezervácie | Don Appetit Blog - Hľadáš podnik v Bratislave, kde sa ti bude dobre pracovať? Máme pre teba zopár tipov
Spracovávame Vaše osobné údaje, vrátane údajov z cookies a ďalších technológií, za účelom hodnotenia návštevnosti webu, tvorby štatistík, oslovenia nových a existujúcich zákazníkov a ochrany vlastných práv. Máte právo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov na hore uvedené účely. V nastavení vášho prehliadača môžete odmietnuť ukladanie cookies. Viac informácií o spracovaní Vašich údajov a Vašich právach nájdete v Informáciách o spracovaní osobných údajov.
clear

Hľadáš podnik v Bratislave, kde sa ti bude dobre pracovať? Máme pre teba zopár tipov

Si freelancer, ale nechceš makať z domu, lebo ťa to stále ťahá do postele? Alebo máš home office, no vytvárať si z domu kanceláriu nie je tvojou predstavou o ideálnom spôsobe práce? Pozri si tipy na šikovné miesta, kam sa uchýliť so svojím počítačom a spokojne pracovať.

1. Foxford

Image

Zdroj: https://www.facebook.com/FoxfordCafe/

Kaviareň v kníhkupectve Martinus nájdeš v Bratislave na Obchodnej ulici a OC CUBICON. Vychýrená skrýša bratislavských knihomoľov a kávičkárov je naozaj príjemným prostredím, ktoré poskytuje až dve podlažia priestoru na prácu. Samozrejme, nesmie chýbať free wifi a tvoja práca môže trvať dlhšie než výdrž batérie vďaka zásuvkám. A ak si vyberieš Foxford na Obchodnej ulici, v rámci pracovnej pauzy si môžeš užiť príjemný výhľad na rušný život vonku.

Zisti viac o reštaurácii Foxford (Obchodná ulica)

Zisti viac o reštaurácii Foxford (OC CUBICON)

2. Mondieu

Image

Zdroj: https://www.facebook.com/cafemondieuba/

Reštaurácia Mondieu je božská najmä na prácu zrána. V jej vintage priestoroch môžeš začať deň s fakt chutnými raňajkami a výbornou kávičkou. Určite ťa poteší, že sa nemusíš sa obávať nezdravých pochúťok: v Mondieu totiž nájdeš jedlá a dezerty len zo surovín od vybraných dodávateľov a namiesto komerčne dostupných limonád sa môžeš tešiť na zdravé domáce nápoje. Sympatickú kaviarničku nájdeš až na troch miestach v Bratislave.

Zisti viac o reštaurácii Mondieu

3. La Putika

Image

Zdroj: https://www.facebook.com/laputikacafe/

Pokiaľ sa ti najlepšie pracuje večer, práve prítmie podniku La Putika ťa dostane do toho správneho pracovného módu. Je totiž zárukou množstva útulných kútikov na pokojné sústredenie. Aby ti práca viac chutila, nechaj sa zlákať ponukou fajných drobností pod zub či kvalitných českých pív. Keďže La Putika má v Bratislave až 6 prevádzok, môžeš si vybrať z rôznych adries podľa toho, v akej časti mesta sa práve nachádzaš.

Zisti viac o reštaurácii La Putika (Panská)

Zisti viac o reštaurácii La Putika (Klobučnícka)

Zisti viac o reštaurácii La Putika (Záhradnícka)

Zisti viac o reštaurácii La Putika (Trnavská cesta)

Zisti viac o reštaurácii La Putika (Ružinovská)

Zisti viac o reštaurácii La Putika (Mýtna)

4. Fach

Image

Zdroj: https://www.facebook.com/fachbratislava/

Ak ti pri práci úplne nesedí šero, no vyhovuje ti zašívanie vo vlastnom kútiku, bude sa ti páčiť Fach. Názov odkazuje na fakt, že za kvalitou jedla a nápojov stoja naozaj odborníci, teda ľudia „od fachu.“ Minimalistický interiér je plný zákutí, avšak komplex jednotiek FACH (juice shop, reštaurácia, bar a kaviareň) je celkovo skôr ladený vo svetlých krémových farbách. Keď na teba príde hlad, môžeš ochutnať menu, pri ktorom je kladený dôraz na pôvod surovín: napr. chutné koláče, šaláty alebo aj domáci kváskový chlieb. Jeho vôňa sa často nesie celým interiérom.

Zisti viac o podniku Fach

5. Moods bakery & coffee

Image

Zdroj: https://www.facebook.com/MoodsBakeryCoffee/

Ďalšie príjemné miestečko, kde si popri práci môžeš vychutnať raňajky s kvalitnou kávou či výbornými ovocnými šťavami. Rannú prácu za počítačom ti určite spríjemní vôňa čerstvo upečeného pečiva a od svojho stolíka pri okne môžeš pozorovať ruch prebúdzajúceho sa mesta. Ak si eko orientovaná osoba, určite ťa poteší, že ide o keep cup friendly podnik.

Zisti viac o reštaurácii Moods bakery & Coffee (Michalská ulica)

Zisti viac o reštaurácii Moods bakery & Coffee (Košicská)

Zisti viac o reštaurácii Moods bakery & Coffee (Einsteinova)

Zisti viac o reštaurácii Moods bakery & Coffee (River Park)

6. Žufaňa

Image

Zdroj: https://www.facebook.com/ZufanaBistro/

Názov tohto podniku symbolicky odráža filozofiu miesta – „žufaňa“ je totiž predmet, ktorým sa delíme o jedlo. A práve vzájomnosť a priateľskosť je dôležitou vlastnosťou personálu tohto milého bistra. Menu sa orientuje na domáce suroviny a na svoje si prídeš aj ak sa stravuješ bezlepkovo či vegánsky. Celé prostredie pôsobí ako veľká retro kuchyňa, preto nie je vylúčené, že sa pri práci budeš cítiť ako u babky na prázdninách. A v takom prostredí sa jednoducho nemôže zle pracovať.

Zisti viac o bistre Žufaňa