Reštaurácie, denné menu, jedálne lístky, rezervácie | Don Appetit Čo môžem získať na Don Appetit?
Spracovávame Vaše osobné údaje, vrátane údajov z cookies a ďalších technológií, za účelom hodnotenia návštevnosti webu, tvorby štatistík, oslovenia nových a existujúcich zákazníkov a ochrany vlastných práv. Máte právo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov na hore uvedené účely. V nastavení vášho prehliadača môžete odmietnuť ukladanie cookies. Viac informácií o spracovaní Vašich údajov a Vašich právach nájdete v Informáciách o spracovaní osobných údajov.
clear

Čo môžem získať na Don Appetit?

V čom som jednotka?

Ako sa hovorí sto ľudí – sto chutí. Ja ich však poznám všetky. Preto som si pre vás pripravil pár skutočných chuťoviek, ktoré z môjho portálu robia créme de la créme a uspokoja každého náročného gurmána.

Poznám skoro všetky reštaurácie na Slovensku

Reštaurácie nie sú hľuzovky, a preto u mňa vždy nájdete takú, ktorá ulahodí vašej vycibrenej chuti. A keby len to! Neexistuje človek, ktorému by som nevedel prísť na chuť. Vďaka možnostiam vyhľadávania si u mňa prídu na svoje vegáni, mäsožrúti a dokonca aj pastafariáni. A ak si neviete vybrať z množstva reštaurácií, mám pre vás skutočnú lahôdku - gurmánsku ruletu, ktorá vyberie reštauráciu za vás.

Odmena pri každej návšteve

Čas, ktorý strávite na mojom portáli, nie je pre suchárov. Za každú návštevu, recenziu, hlasovanie alebo rezerváciu získate sladkú odmenu. A dokonca som na stránke ukryl niekoľko chuťoviek, ktoré odhalí len pravý gurmán. Tak si ho určite pozrite do poslednej stránky. A aby som nezabudol, keďže 10 z 10 gurmánov hovorí, že v dobrej spoločnosti chutí najlepšie, mám tu pre vás možnosť pridať si priateľov. Pozvite ich všetkých a spoločne objavte tie najlepšie reštaurácie.

Užitočné funkcie

Viete, aká je najťažšia úloha v každej firme? Rozhodnúť sa, kam pôjdete s kolegami na obed! Rozhodol som sa, že túto trpkú dilemu vyriešim raz a navždy. Preto vám prinášam možnosť vytvoriť si hlasovanie s vašimi priateľmi alebo kolegami. A to je iba čerešnička na torte! Pozrite si môj portál a objavte funkcie ako recenzie reštaurácií, výpočet trasy, možnosť rezervácie stola a iné.