Reštaurácie, denné menu, jedálne lístky, rezervácie | Don Appetit Prečo prišiel Don Appetit?
Spracovávame Vaše osobné údaje, vrátane údajov z cookies a ďalších technológií, za účelom hodnotenia návštevnosti webu, tvorby štatistík, oslovenia nových a existujúcich zákazníkov a ochrany vlastných práv. Máte právo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov na hore uvedené účely. V nastavení vášho prehliadača môžete odmietnuť ukladanie cookies. Viac informácií o spracovaní Vašich údajov a Vašich právach nájdete v Informáciách o spracovaní osobných údajov.
clear

Prečo prišiel Don Appetit?

Kto je Don Appetit?

Zdravím,

som Don Appetit. O slovenských reštauráciách sa hovorí, že nepatria medzi špičku svetovej gastronómie, a z toho mi je smutno. Keďže ich poznám skoro všetky, prichádzam s portálom, ktorý vás presvedčí o opaku. Ukážem vám reštaurácie, z ktorých sa budú tešiť vaše chuťové poháriky.

Váš apetít a môj portál budú super dvojkou, sľubujem.

Dlhodobo spolupracujem s viac ako 4000 reštauráciami na celom Slovensku, a stavím sa, že vám ukážem také, kde vám bude vždy chutiť. Je úplne jedno, či ste klasický hladoš, alebo máte požiadavky hodné gastronomického kritika. Ak pátrate po alergénoch a výživových hodnotách jedla, ste na správnej adrese.

Spätná väzba a priama komunikácia s reštauráciami sú tými správnymi ingredienciami pre hlavný chod môjho portálu. A preto na otázku: Kam na obed? mám jasnú odpoveď. Takže šup-šup za kulinárskymi zážitkami!

Váš Don Appetit